"Model Ajans" uluslar arası bir cast organizasyon ajansıdır.

2009 yılında kültürel projelerin ve ortadoğunun merkezi Gaziantep'de kurulduktan kısa bir süre sonra İstanbul 'da ilk Şube oluşumunu tamamladı.

Güneydoğu, Doğuanadolu, Akdeniz bölgelerindeki ilk ve tek cast ajansı olmakla birlikte yine bir ilke imza atarak Türkiye geneli kadro oluşumunda bulunan öncü ajanslardandır.

Model Ajans Yurt içi birçok ilde Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Hatay, Erzurum vb gibi, ayrıca yurt dışında bir çok ülkede Kıbrıs, Kuzey Irak, Rusya, Ukrayna, Almanya, ABD de temsilcilikler oluşturmuş ve yerin temsilcilikler oluşturmaya da devam etmektedir.

2011 başlarında yurt dışından profesyonel kadro temininide hizmetlerine ekleyerek Hollywood Yıldızları, Dünya Starları, Ünlü Top Model, Victoria's Secret Mankenleri, Noname Yabancı Model, Fotomodel, Plus Size / Büyük Beden Model, Dans Grupları, Özel Show Grupları gibi yurt dışı kadro transfer teminini de hizmetlerine ekleyerek, Türkiye ve Dünya geneli cast organizasyon hizmeti sağlamaya başlamıştır.

Amacı; dürüst, güvenilir bir yolda ilkelerinden taviz vermeden sektörüne ve sektörde görev alan kadrosuna değer katarak ilerlemektir.

Asıl Hedefi Model=Örnek bir ajans olmaktır.

Duyurular

Sosyal Medya

Copyright(c) Since 1997 Tüm Hakları Saklıdır. Model Ajans / Organizasyon - Etkinlik & Manken - Oyuncu Ajansı Design & Software By: M.M.G.